Jste srdečně zváni na GILE 2024 | CL Linghting se chystá na slavnostní odhalení – nahlédněte do vzrušení!
Ve světěSvětlo
Každý paprsek v sobě nese nekonečné možnosti.
Jako přední výrobceAmbientní osvětlení,
Věnujeme se vytváření
Nejzářivější a nejunikátnější světelné zážitky.
29. mezinárodní výstava osvětlení v Guangzhou (GILE)
Tato celosvětově uznávaná událost v oboru osvětlení
Slavnostně otevřen bude od 9. do 12. června
V čínském komplexu dovozního a vývozního veletrhu v Pazhou.
CL Lighting s velkým nadšením a očekáváním vás srdečně zveme
Aby se k nám připojili na této dlouho očekávané cestě světla.
Na letošním GILE
Budete mít příležitost ponořit se do naší nejnovější produktové řady,
Zažijte ta magická světla, která mohou okamžitě proměnit prostory,
A pociťte hřejivé a romantické domácí scény vytvořené každým produktem ambientního světla naplněné duší a vitalitou.
Podrobnosti o výstavě:
Mezinárodní výstava osvětlení Guangzhou 2024 (GILE) na téma "Light + Era - Infinite Light Practice" se bude konat od 9. do 12. června v komplexu China Import and Export Fair Complex v Guangzhou. V letošním roce dosáhne GILE spolu se souběžnou mezinárodní výstavou stavební elektrotechniky v Guangzhou rekordní výstavní plochy 260 000 metrů čtverečních pokrývající 266 výstavních hal. Přiláká více než 3 000 osvětlovacích společností a poskytovatelů inteligentních technologických řešení z celého světa, kteří představí špičkové osvětlení a LED technologii, technologii IoT, řešení pro aplikace osvětlení, technologii výroby osvětlení, design svítidel, inteligentní technologie a prostorový design.
Každý produkt od CL Lighting
Ztělesňuje vynikající řemeslné zpracování a inovativní designové koncepty.
Od výběru surovin až po přísnou kontrolu během výrobního procesu,
Zajistíme, aby vám byl každý produkt prezentován ve svém
Dokonalá forma.
Sejdeme se na GILE 2024
Abychom společně prozkoumali tajemství světla,
A zažijte dokonalost a jedinečnost, kterou přináší ambientní osvětlení.
Těšíme se na viděnou na výstavě,
A společně se vydáváme na nádhernou cestu světla a stínu!
Podrobnosti o výstavě CL Lighting:
Mezinárodní výstava osvětlení v Guangzhou 2024 (GILE)
Datum: 9.-12. června
Stánek č.: Hala 4.1, C38
Uvidíme se tam!
Doporučené produkty
Žhavé novinky
Dopad LED inteligentních světelných pásů v domácnosti
2023-12-20
Stav LED světelného pásu a designový trend
2023-12-20
Jak LED světla vytvářejí zvláštní atmosféru při různých příležitostech
2023-12-20
9. června 2023 Guangzhou Light Asia Exhibition – Bright Light
2023-12-20
2023.9.18 Ruská mezinárodní výstava osvětlení
2023-12-20
Výstava Guangzhou Light Asia 2022 – Držte se kvalitního záchranného lana a zaútočte na nové trhy
2023-12-20