Všechny kategorie

Novinky společnosti

Domov >  Zpravodajství  >  Novinky společnosti

Jste srdečně zváni na GILE 2024 | CL Linghting se chystá na slavnostní odhalení – nahlédněte do vzrušení!

29 května, 2024

Ve světěSvětlo

Každý paprsek v sobě nese nekonečné možnosti.

Jako přední výrobceAmbientní osvětlení,

Věnujeme se vytváření

Nejzářivější a nejunikátnější světelné zážitky.

29. mezinárodní výstava osvětlení v Guangzhou (GILE)

Tato celosvětově uznávaná událost v oboru osvětlení

Slavnostně otevřen bude od 9. do 12. června

V čínském komplexu dovozního a vývozního veletrhu v Pazhou.

CL Lighting s velkým nadšením a očekáváním vás srdečně zveme

Aby se k nám připojili na této dlouho očekávané cestě světla.

Na letošním GILE

Budete mít příležitost ponořit se do naší nejnovější produktové řady,

Zažijte ta magická světla, která mohou okamžitě proměnit prostory,

A pociťte hřejivé a romantické domácí scény vytvořené každým produktem ambientního světla naplněné duší a vitalitou.

Podrobnosti o výstavě:

Mezinárodní výstava osvětlení Guangzhou 2024 (GILE) na téma "Light + Era - Infinite Light Practice" se bude konat od 9. do 12. června v komplexu China Import and Export Fair Complex v Guangzhou. V letošním roce dosáhne GILE spolu se souběžnou mezinárodní výstavou stavební elektrotechniky v Guangzhou rekordní výstavní plochy 260 000 metrů čtverečních pokrývající 266 výstavních hal. Přiláká více než 3 000 osvětlovacích společností a poskytovatelů inteligentních technologických řešení z celého světa, kteří představí špičkové osvětlení a LED technologii, technologii IoT, řešení pro aplikace osvětlení, technologii výroby osvětlení, design svítidel, inteligentní technologie a prostorový design.

Každý produkt od CL Lighting

Ztělesňuje vynikající řemeslné zpracování a inovativní designové koncepty.

Od výběru surovin až po přísnou kontrolu během výrobního procesu,

Zajistíme, aby vám byl každý produkt prezentován ve svém

Dokonalá forma.

Sejdeme se na GILE 2024

Abychom společně prozkoumali tajemství světla,

A zažijte dokonalost a jedinečnost, kterou přináší ambientní osvětlení.

Těšíme se na viděnou na výstavě,

A společně se vydáváme na nádhernou cestu světla a stínu!

Podrobnosti o výstavě CL Lighting:

Mezinárodní výstava osvětlení v Guangzhou 2024 (GILE)

Datum: 9.-12. června

Stánek č.: Hala 4.1, C38

Uvidíme se tam!

Související vyhledávání